Turniej Tenisa Ziemnego – OSiR OPEN

Tenisowy świat w Polsce błyskawicznie wraca do normalności. Zawodnicy już kilka tygodni temu otrzymywali specjalne procedury, dzięki którym mogli trenować na zamkniętych obiektach.
W długi weekend czerwca odbyło się pierwsze spotkanie turnieju OSiR OPEN. Emocje były ogromne, a atmosfera gorąca nie tylko z powodu pogody. Finalnie w niedzielę został wyłoniony finalista I Turnieju OSiR OPEN – Paweł Walecki, który wynikiem 6:0 i 6:1 zwyciężył z Łukaszem Pindel. Do rozegrania został ostatni mecz o 3. miejsce pomiędzy Mikołajem Kropidłowskim a Piotrem Zarzyckim.

Miejscem spotkań są korty Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim – na stadionie im. Kazimierza Deyny. Turniej podzielony jest na 5 weekendowych spotkań, a zawodnicy walczą o miano Mistrza Starogardu. Turniejowi towarzyszy przyjazna atmosfera i zdrowa rywalizacja zgodna z zasadami fair-play. Serdecznie zapraszamy miłośników sportu do uczestnictwa w tegorocznej edycji OSiR OPEN 2020. Drugie spotkanie już 27-28 czerwca 2020.