Tradycja wytańczona z klasą

10 kwietnia o godzinie 19:00 w Kinie „Sokół” będzie można zobaczyć widowisko baletowe pt. „Jezioro Łabędzie”, do muzyki Piotra Czajkowskiego. Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza.

„Tradycja wytańczona z wielką klasą(…)” to motto światowego „Petersburg International Ballet”, który już kwietniu po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje największy kunszt klasycznego piękna w spektaklu baletowym „Jezioro łabędzie”, do muzyki Piotra Czajkowskiego.

„Jezioro Łabędzie” to, w historii baletu, fenomen niezmiennie ujmujący każdą publiczność. To również najpoważniejsze wyzwanie dla tancerzy i choreografów. Najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego przenosi nas do baśniowej krainy tańca i muzyki. To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu i potędze miłości. Akcja tego najbardziej niezwykłego baletu – w wykonaniu uznanego na całym świecie „Petersburg International Ballet” jest nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką. Dziewczęta zaklęte w łabędzie, Zły Duch i uczucia przekraczające granice życia i śmierci wciąż wzruszają widzów całego świata.

Bilety w cenie 90 zł do nabycia w kasie Kina „Sokół” lub na stronie ebilet.pl. Informacje pod nr tel. 58 56 221 03, 607 752 124.