Telepizza kolejnym partnerem KDR

Od 17 stycznia wielodzietne rodziny ze Starogardu Gdańskiego mogą uzyskać 20% rabatu na wszystkie pizze z restauracji Telepizza. Prezydent Janusz Stankowiak i Grzegorz Guliński podpisali porozumienie w sprawie przystąpienia do programu „Starogardzka Karta Dużej Rodziny”.

Zniżki dla posiadaczy KDR nie łączą się z innymi promocjami i dotyczą tylko zamówień w lokalu w naszym mieście.

Telepizza to już siedemnasty partner, który przystąpił do programu Starogardzka Karta Dużej Rodziny. – Bardzo się cieszę, że możemy brać czynny udział w tym programie. Dzięki temu być może rodziny z kilkorgiem dzieci częściej będą do nas zaglądać i próbować różnych rodzajów pizzy, które oferujemy. Chętnie gościmy całe rodziny, bo wiemy, że dla dzieci takie wyjście z rodzicami to frajda – powiedział Grzegorz Guliński z Telepizzy.

Starogardzka Karta Dużej Rodziny opiera się na dokumentach i zasadach ogólnopolskiej KDR. Udział lokalnych partnerów w programie wzbogaca ogólną listę usług, oferując mieszkańcom dodatkowy, szeroki i różnorodny wachlarz ulg.

Pełna lista partnerów Starogardzkiej Karty Dużej Rodziny znajduje się na stronie miasta w zakładce: http://starogard.pl/ulgi-dla-rodzin-wielodzietnych-2260/.

Pełna lista ogólnopolskich partnerów programu znajduje się na stronie:https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/partnerzy-karty-duzej-rodziny.

Fot. Małgorzata Rogala