Teatr dla najmłodszych zaprasza – „Tymoteusz wśród ptaków”

„Teatr Młodego Widza” ponownie zagości w Starogardzie. 29 kwietnia o godz. 16.00 na sali widowiskowej Starogardzkiego Centrum Kultury wystąpi znany już małym starogardzianom Teatr Lalki „Tęcza” ze Słupska. Tym razem zaprezentuje bardziej rozśpiewaną sztukę pt. „Tymoteusz wśród ptaków”. Bilety w cenie 10 zł – dzieci, 15 zł.

Tymoteusz – tak ma na imię miś, główny bohater przedstawienia – uwielbia odkrywać świat. Pewnego razu podczas wędrówki po lesie natrafia na drzewo pełne gniazd. Jego mieszkańcy to zabawna grupka ptaków, która z nadejściem wiosny wysiaduje jajka w oczekiwaniu na przyjście swego potomstwa. Ale jednego jajeczka nikt nie wysiaduje i żaden ptak nie chce się nim zająć. W dodatku czyha na nie wygłodniała Lisica. Tymoteusz postanawia zaopiekować się maluchem. Tylko co na to jego Tato? Czy niedźwiedziom wypada wysiadywać jajka?

Ta rozśpiewana propozycja dla najmłodszych, z którą 29 kwietnia przyjedzie do Starogardu Teatr Lalki „Tęcza” ze Słupska, w zabawny sposób porusza bardzo ważne tematy akceptacji i tolerancji. Aktorzy ze Słupska w prosty sposób tłumaczą trudne zagadnienia uciekając się do zabawy i poczucia humoru.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy małych i dużych widzów .

Bilety w cenie 10 zł dla dzieci i 15 zł dla dorosłych do nabycia w kasie SCK.