Starogardzki Rynek w budowie. Przyjdź na spotkanie informacyjne

Prezydent Miasta Janusz Stankowiak zaprasza wszystkich zainteresowanych postępem i harmonogramem prac, związanych z przebudową starogardzkiego Rynku, na spotkanie informacyjne. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 15 stycznia w Starogardzkim Centrum Kultury o godz. 17.00

Przypominamy, że realizowany przez Miasto pierwszy etap projektu o nazwie „Starogardzki Rynek od Nowa – ochrona dziedzictwa kulturowego i podniesienia jakości historycznej przestrzeni publicznej w Starogardzie Gdańskim” ma na celu ochronę i przywrócenie centrum jego dawnej funkcji. Prace na Rynku rozpoczęły się w czerwcu 2017 roku i mają potrwać do końca maja br. Wykonawcą zadania jest starogardzkie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg S. A., a ich koszt to około 10 mln zł.

Prezydent Miasta zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne, dotyczące realizacji zadania. W poniedziałek, 15 stycznia w Starogardzkim Centrum Kultury o godz. 17.00 władze miasta omówią plany związane z przebudową centrum, a wykonawca poinformuje o bieżącym stanie prac oraz przedstawi harmonogram kolejnych działań. 

Zapraszamy!

 

.

 

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl