Starogardzki Dzień Seniora

22 października o godz. 16:00 wspólnie z SCK zapraszamy na Starogardzki Dzień Seniora. Wydarzenie odbędzie się w Miejskiej Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby.

W tym roku dla Starogardzkich Seniorów wystąpią Izabela Trojanowska oraz Sławomir. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiaka.

Izabela Trojanowska – popularna piosenkarka i aktorka polska. Jedna z największych i najbardziej charakterystycznych gwiazd polskiej sceny muzycznej przełomu lat 70-tych i 80-tych.

Sławomir – twórca nowego gatunku muzycznego rock polo, czyli połączenia muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem. W teledyskach Sławomira występują największe gwiazdy takie, jak Małgorzata Socha, Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik, Witold Dębicki oraz legendarna Grupa Vox. Koncertuje wraz z Kajrą i zespołem „Trzymamy się Zapały”, którzy tworzą czołowi muzycy z Warszawy. Koncerty to wielkie show, a widownia bardzo docenia to, że zespół gra zawsze na żywo. Piosenka “Miłość w Zakopanem” stała się jednym z najczęściej oglądanych clipów na YouTube w Polsce. Jej obecny wynik to ponad 240 mln odtworzeń.

Podczas koncertów “Starogardzkiego Dnia Seniora” będzie prowadzona kampania informacyjno–profilaktyczna dotycząca uzależnień od alkoholu wśród osób 60+ pod hasłem “Wolny nestor”.

Bilety:
2 zł – dla seniorów
20 zł – bilet normalny.

Bilety do nabycia w recepcji SCK oraz na stronie www.sck.art.pl

Spośród osób, które zakupiły bilety zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody od sponsorów. Przy zakupie biletu online, kupon konkursowy do odbioru w recepcji SCK za okazaniem potwierdzenia zakupu.

Patronat:
Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak

Organizatorzy:
Starogardzkie Centrum Kultury
Starogard Gdański

Współorganizator:
Ośrodek Sportu i Rekreacji

Sponsorzy:
Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych “Stary Las” Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych “STARKOM” Sp. z o.o.
Polmet
Nasz Starogard
Rezydencja Live
MAXIMUS BROKER Sp. z o.o. – Toruń
Medpharma
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Ziemi Kociewskiej Spółka z o.o.
Tomasz Czerwiński
Tina Fashion
Salon Urody – Katarzyna Ochocka
Ford Gołębiewski
Hyundai Gołębiewski