Śniadanie z Radiem ZET w Starogardzie

Trwa „Wielka trasa śniadaniowa Radia ZET i Sokołowa” po Polsce. W środę, 11 września, wspólne śniadanie z dziennikarzami stacji będą mogli zjeść mieszkańcy Starogardu Gdańskiego.

Nie masz czasu na poranny posiłek w domu? A może chcesz spotkać się i porozmawiać z dziennikarzami jednej z największych stacji radiowych w Polsce i podpatrzeć jak wygląda ich praca od kuchni? Przyjdź w środę w drodze do pracy lub szkoły na Starogardzki Rynek.

Pożywne śniadania na dzień dobry bardzo w godzinach 7.00-11.00 będzie serwował dobrze znany z anteny Radia ZET – Kamil Nosel, który tym razem wcieli się w rolę dziennikarza-kucharza. W menu m.in. klasyczne kiełbaski z wody z pomidorami, parówki z serem w omlecie z pomidorami i oregano, czy parówki z pieczoną cukinią i sosem z pesto ziołowym z pieczywem.

Będzie to też okazja do zrobienia wspólnego zdjęcia czy zajrzenia do satelitarnego wozu transmisyjnego. Będą konkursy z nagrodami i fotobudka. Relacje z wydarzenia będzie można usłyszeć na antenie, a także zobaczyć w social mediach i radiozet.pl. 

„Wielka trasa śniadaniowa Radia ZET i Sokołowa” odwiedzi dziesięć lokalizacji. O szczegółach akcji można przeczytać TUTAJ.