Siatkarska Gimnazjada

Reprezentacja Publicznego Gimnazjum Nr 2 zwyciężyła w Miejskiej Gimnazjadzie dziewcząt w piłce siatkowej. W meczach rozegranych systemem „każdy z każdym” drużyna pokonała rywalki z PG 1, PG 3 oraz PG 4.

Zwycięski zespół zagrał w składzie: Marta Bobkowska, Agata Chłusewicz, Klaudia Dusowska, Dorota Duszyńska, Aleksandra Gajkowska, Anita Osnowska, Pola Pielak, Julietta Potasznik, Klaudia Samulewska, Aleksandra Smukalska, Laura Wiśniewska. Dziewczynom towarzyszyła dumna opiekunka pani Beata Bąkowska.

– Wszystkie reprezentacje szkół otrzymały pamiątkowe dyplomy. Zawodniczkom, które zajęły miejsca na podium wręczono medale, a najlepszym reprezentantkom statuetki – mówił Michał Hinc z Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Najlepszą zawodniczką z PG 1 okazała się Wiktoria Narloch, z PG 2 – Dorota Duszyńska, z PG 3 – Paulina Bruchman, a z PG 4 – Dominika Drężek.

Cała siatkarska Gimnazjada była niezwykle emocjonująca. Wszystko działo się 15 marca w Miejskiej Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby. Organizatorem turnieju był Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zwyciężczyniom życzymy powodzenia w rozgrywkach na szczeblu powiatowym. Na pewno godnie będą reprezentować Starogard Gdański.

Wyniki poszczególnych spotkań:

 

PG 4

PG 1

PG 3

PG 2

PUNKTY

MIEJSCE

PG 4

 

0:2

0:2

0:2

0

IV

PG 1

2:0

 

1:2

0:2

3

III

PG 3

2:0

2:1

 

0:2

6

II

PG 2

2:0

2:0

2:0

 

9

I

 

 

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl