Rozświetlimy starogardzką choinkę!

Zapraszamy na wieczór pełen magii, radości i niespodzianek. 6 grudnia o godzinie 18:00 wspólnie rozświetlimy starogardzką choinkę. Świąteczne drzewko stanie z powrotem na Rynku. W ten sposób rozpoczniemy w mieście radosny czas oczekiwania na Boże Narodzenie.

Wszyscy wiemy, że 6 grudnia to dzień wyjątkowy – pełen radości, magii i niespodzianek. Wielu z nas rozpocznie ten dzień od zajrzenia do swojego buta. Wielu z nas znajdzie w nim niespodziankę – może jakieś ulubione słodycze, może drobny upominek. Niewątpliwie tego dnia wszyscy będziemy wypatrywać św. Mikołaja.

Być może ten ulubiony – zwłaszcza przez dzieci – mieszkaniec Laponii pojawi się również na starogardzkim Rynku. Dlatego, aby tradycji stało się zadość, prezydent miasta Janusz Stankowiak zaprasza wszystkich mieszkańców – dużych i małych do wspólnej zabawy. Jej uwieńczeniem będzie głośne odliczanie do 10, by na słowo „start” – nasza starogardzka choinka rozbłysła tysiącem światełek i cieszyła mieszkańców swoim blaskiem przez następnych kilka tygodni. Chwilę tę uprzyjemnią nam mali artyści z dziecięcego zespołu kociewskiego FEFERÓSKI.

Przyjdźcie na Rynek 6 grudnia! Stwórzmy naszą miejską rodzinę i wspólnie rozpocznijmy radosny czas oczekiwania na Boże Narodzenie!