Rodzinny Dzień Dziecka w Starogardzie

W sobotę, 28 maja o godz. 10.00 w Starogardzie rozpocznie się wielki festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji. Nie zabraknie występów muzycznych, dmuchanych zjeżdżalni i konkursów. Impreza potrwa do godziny 16.00.

Festyn odbędzie się w parku miejskim w Starogardzie Gdańskim. Przewodnim hasłem imprezy jest: „Bądźmy Razem”. Organizatorzy zapraszają całe rodziny do wspólnego świętowania i zabawy. – Świętujmy ten dzień w radości i razem uwielbiajmy Boga za wszystko co nam daje- mówi ks. Grzegorz Weis, dyrektor Caritas Diecezji Pelplińskiej i organizator festynu..

Na wszystkie dzieci i ich rodziców czeka wiele gier, zabaw oraz konkursów z nagrodami. Imprezie będą towarzyszyły występy muzyczne i „miasteczko” z dmuchanymi zjeżdżalniami. Każde dziecko, uczestniczące w zabawie, otrzyma paczkę od sponsora Caritasu – Sieci „Biedronka”.

Organizatorami imprezy są Caritas Diecezji Pelplińskiej oraz Gmina Miejska Starogard, a partnerem strategicznym Jeronimo Martins – właściciel sieci Biedronka. Festyn współorganizuje Starogardzkie Centrum Kultury.

Serdecznie zapraszamy !!!

festyn20166

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl