PWiK „STAR-WiK” poszukuje pracowników

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „Star-Wik” Spółka z o.o. poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku monter, konserwator sieci wodociągowej.

Miejsce pracy: PWiK STAR-WiK Sp. z o.o., ul. Lubichowska 128, 83-200 Starogard Gdański

Opis stanowiska:
bieżąca obsługa i kontrola uzbrojenia wodociągowego w terenie wraz z jego oznakowaniem, sprawne i terminowe usuwanie usterek, uszkodzeń i awarii na sieci wodociągowej, prace montażowe i demontażowe sieci wodociągowej

Oczekiwania wobec kandydatów:
wykształcenie minimum zawodowe, prawo jazdy kat. B, sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność, dyspozycyjność, gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych, mile widziane prawo jazdy kat. C

Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę, możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, pracownicze świadczenia socjalne, przyjazną atmosferę pracy.

Kandydaci zainteresowani rekrutacją na stanowisko Monter Konserwator Sieci Wodociągowej proszeni są o składanie ofert osobiście, listownie lub przesłanie na adres e-mailowy: sekretariat@star-wik.pl w terminie do 30.09.2020 r.

Oferty powinny składać się z CV zawierającego dane określone w Art. 221 §1 Kodeksu pracy oraz własnoręcznie podpisanego Oświadczenia kandydata do pracy w zakresie przetwarzania danych osobowych, stanowiącego Załącznik nr 1 do Zasad przestrzegania RODO w postępowaniu rekrutacyjnym w PWiK STAR-WiK Sp. z o.o. w Starogardzie Gdańskim.

ZASADY PRZESTRZEGANIA RODO W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM

Załącznik nr 1 Załącznik-Nr-1-oświadczenie-kandydata-do-pracy-w-zakresie-przetwarzania-danych
Załącznik nr 2 Zał-Nr-2-klauzula_obowiązek-informacyjny-dla-kandydatów-o-pracę