„Przepraszam, co Pan tu robi?”. Zapraszamy na spektakl

Absurdalne dialogi, błyskotliwe riposty. Popkulturowa erudycja i sytuacje, w które bohaterowie zapędzają się z coraz większym entuzjazmem. Perypetie tych postaci, są bliskie każdemu z nas. Zapraszamy na spektakl pt. „Przepraszam, co Pan tu robi?”.

Już 9 grudnia w Kinie „Sokół” o godzinie 19:00 w spektaklu pt. „Przepraszam, co Pan tu robi?” zobaczymy siebie, wujka czy sąsiada. Nie jest to kolejna adaptacja angielskiej sztuki. Rozśmieszy, zaskoczy, momentami oburzy. Po obejrzeniu tej komedii, widz będzie miał więcej pytań niż odpowiedzi. Pytań, na które odpowiedzieć będzie musiał sobie sam.

Był ciepły jesienny wieczór. Słońce powoli zachodziło ustępując miejsca nocy. Delikatny wiatr, poruszał gałązkami starej wierzby, cicho postukując w okiennicę stuletniego dworku. Jedynym i niepodważalnym świadkiem tamtych wydarzeń był księżyc dążący do pełni.  Lecz nie uprzedzajmy faktów… Pomieszczenie, w którym się znajdujemy, urządzone z gustem, wydawać by się mogło oazą spokoju, lecz czy oby na pewno? Michał usiadł wygodnie w fotelu, przewracając kolejną stronę gazety, ukradkiem zerka na Marię, która ciągnąc Karola za rękę, w pośpiechu trzaska drzwiami. Tymczasem Krystyna, ze stoickim spokojem, bacznie obserwuje Jana, który skrzętnie szuka zegarka.

Czy spodziewają się, że już niebawem ?… Czy przeczuwają, że już za chwilę ?… Jedno jest pewne, teraz wydarzenia zaczynają toczyć się błyskawicznie. Los bohaterów wydaje się być przesądzony. Czy aby na pewno?

Pięć osób, siedem osobowości i jedna szafa. Co z tego wyniknie? Sytuacje, które miały miejsce poddawane są w wątpliwość, a czasy tych wydarzeń nie do końca są określone.

Występują (zamiennie):

MARIA: Agnieszka Wielgosz / Aleksandra Szwed,
KRYSTYNA: Anna Korcz / Małgorzata Kosik,
JAN: Bartosz Żukowski / Kazimierz Mazur,
KAROL: Wojciech Błach / Łukasz Konopka,
MICHAŁ: Waldemar Obłoza / Paweł Okoński / Andrzej Niemirski

„Przepraszam, co Pan tu robi?”
9 grudnia 2016 r. godz. 19:00
Kino Sokół Al. Jana Pawła II 2, 83-200 Starogard Gdański
Bilety w cenie 80 zł do nabycia w kasie Kina „Sokół”
Rezerwacje tel. 58/56-221-03 lub 607-752-124
Rezerwacje grupowe 24h/d codziennie tel. 668-156-310

BILETY DOSTĘPNE NA PORTALACH:
www.kupbilecik.pl
www.agencjadiabel.pl
www.biletyna.pl
www.ebilet.pl
oraz w salonach sieci EMPIK

Zapraszamy!
0f26f6deec608ec3a89c4fb182bfff63

Anna Więckiewicz

Wydział Informacji Społecznej anna.wieckiewicz@um.starogard.pl