Przebudowa dworca nominowana w plebiscycie „Pomorskie Sztormy 2018”. Głosujmy!

Największa starogardzka inwestycja 2018 r., czyli przebudowa dworca kolejowego znalazła się w gronie 10 najlepszych inwestycji na Pomorzu. O zwycięstwie decydują głosy internautów. Oddawać można je tylko do poniedziałku 18 marca.

„Pomorskie Sztormy” to plebiscyt „Gazety Wyborczej Trójmiasto” i Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego. W tym roku organizowany jest już po raz czternasty. „Sztorm” narodził się jako nagroda w dziedzinie kultury. W kolejnych latach idea ewoluowała, wypływając na coraz szersze wody. Dziś oprócz artystów prestiżowe statuetki mogą zdobyć także sportowcy, przedstawiciele świata biznesu i autorzy najlepszych projektów z wykorzystaniem środków unijnych. Organizatorzy honorują zarówno wielkie inwestycje infrastrukturalne oraz te z pozoru mniej efektowne, trudniej dostrzegalne, bo inwestujące w człowieka i jego kompetencje.

„Pomorskie Sztormy” to silna marka. Ich zdobycie to powód do dumy, bo jest to nagroda przyznawana ludziom przez ludzi.

Głosować można na stronie http://pomorskiesztormy.pl/, wybierając pozycję 8. Gorąco zachęcamy do tego wszystkich starogardzian oraz sympatyków naszego miasta. Pokażmy, że potrafimy zmobilizować siły.