„Przebojowa zima” z Radiem ZET na Rynku

W weekend 24-26 stycznia Starogard odwiedzi ekipa Radia ZET. Od piątku do niedzieli na Rynku będzie można pojeździć na łyżwach, pobiegać na nartach i spróbować sił w strefach Snow Tubingu i Snowboardzie. Będą relacje na żywo, konkursy z nagrodami oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Sobotnią dyskotekę na lodzie na antenie Radia ZET relacjonować będzie Marcin Wojciechowski. Jako alternatywę dla uzależnień będziemy promować zdrowy styl życia, a przy okazji dobrze się razem bawić!

Projekt odwiedził już Poznań, Łódź i Kraków. Na specjalnie zbudowanych lodowiskach bawili się również mieszkańcy Ostrowa Wielopolskiego, Starachowic i Bochni. Teraz czas na starogardzian. Na przekór pogodzie, aby uatrakcyjnić dzieciom i młodzieży ferie zimowe, prezydent miasta zaprosił do Starogardu ekipę Radia ZET. Radiowcy przywiozą ze sobą mobilne lodowisko, tor do biegówek oraz strefę Snow Tubing’u i Snowboard’u dla maluchów.

To wszystko w  czwarty weekend stycznia na Rynku w Starogardzie Gdańskim! Startujemy w piątek, 24 stycznia o godz. 15:00. Bawić się będziemy do godz. 20:00, by zacząć znowu w sobotę o godz. 11:00. Zabawa potrwa do godz. 20:00, a może i dłużej. Kontynuować ją będziemy w niedzielę od godz. 10:00 do 15:00. Oprócz zimowego szaleństwa wspólnie z ekipą Radia ZET na uczestników wydarzania czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Wśród nich:
• lodowisko
• tor do biegówek
• strefa Snow Tubing’u
• akademia Snowboard’u dla najmłodszych
• kociewska kawiarenka ze smakowitymi niespodziankami
• animacje sportowo-rekreacyjne
• gry i konkursy z nagrodami
• disco-lodowisko przy największych przebojach muzycznych ze szczytów list przebojów z relacją na żywo Marcina Wojciechowskiego na antenie radia ZET (sobota 25 stycznia godz. 17:00 – 20:00) – gadżet od Radia Zet dla wszystkich, którzy przyjdą na dyskotekę w przebraniu
• wspólne malowanie historii miasta w rocznicę 100-lecia powrotu Starogard do Państwa Polskiego
• stoisko promocyjne miasta, a w nim wiele atrakcji związanych z miastem oraz profilaktyką i zapobieganiem uzależnieniom.

Zapraszamy całe rodziny na „zimowy” weekend z Radiem ZET na Rynku w Starogardzie Gdańskim. Każdy znajdzie tu coś atrakcyjnego dla siebie. Będziemy się bawić, edukować i na sportowo świętować stulecie odzyskania przez miasto niepodległości. 

W sobotę 25 stycznia o godz. 13:00 zapraszamy wszystkich do zrobienia wspólnej fotografii z drona  i uczczenia w sposób szczególny 100-lecia powrotu Starogard do Państwa Polskiego.

Posmakujmy zimowego szaleństwa!!!

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl