Profesjonalne zdjęcia? Teraz z Karta Dużej Rodziny taniej

Kto z nas nie lubi zapisywać ważnych chwil na zdjęciach, by potem wspominać je, zaglądając do albumów? Teraz utrwalanie wspomnień dla rodzin wielodzietnych będzie tańsze. Od 27 maja osoby, które mają Starogardzką Kartę Dużej Rodziny, będą mogły robić sobie  zdjęcia z 10% rabatem. Do grona partnerów Starogardzkiej KDR przyłączyła się firma FSL FOTO STUDIO LABOR Henryk Drążek.

Lista starogardzkich firm, które oferują starogardzianom z wielodzietnych rodzin ulgi na towary i usługi, stale rośnie. Dzisiaj do grona partnerów Starogardzkiej Karty Dużej Rodziny przyłączyła się firma FSL FOTO STUDIO LABOR Henryk Drążek. Właściciele karty mogą już nie tylko taniej wyremontować mieszkanie, zadbać o zdrowie i kondycję czy zrobić codzienne zakupy, od dzisiaj mogą też robić sobie taniej zdjęcia. Foto Studio Labor zaproponowało 10 % rabatu na wszystkie usługi, czyli zdjęcia rodzinne, legitymacyjne i okolicznościowe. Ulga dotyczy również odbitek cyfrowych i analogowych oraz wydruków wielkoformatowych.

27 maja prezydent Janusz Stankowiak podpisał z Henrykiem Drążkiem – właścicielem  Foto Studio Labor porozumienie o przystąpieniu studia fotograficznego do programu Starogardzka Karta Dużej Rodziny.

. .