Prezydent Miasta złożył ślubowanie

19 listopada, podczas I sesji Rady Miasta VIII kadencji, Prezydent Starogardu Gdańskiego Janusz Stankowiak złożył uroczyste ślubowanie.

– Z woli mieszkańców po raz drugi dostąpiłem zaszczytu objęcia urzędu prezydenta naszego wspaniałego miasta Starogardu Gdańskiego. Skala zaufania, jakim obdarzyli mnie starogardzianie to przede wszystkim ogromne zobowiązanie wobec nich do dalszego dynamicznego rozwoju Starogardu. Zamierzam z tego zobowiązania wywiązać się jak najlepiej potrafię. Będzie to możliwe wyłącznie przy współpracy z Radą Miasta Starogard Gdański – w swoim wystąpieniu powiedział prezydent Janusz Stankowiak.

Przewodnicząca Rady Miasta Anna Benert gratuluje prezydentowi Januszowi Stankowiakowi.

– Dziękuję starogardzianom za to, że oprócz mnie obdarzyli zaufaniem tak licznych radnych Stowarzyszenia „Nasz Starogard”, którzy będą gwarantem realizacji naszego programu wyborczego. Jednocześnie zwracam się do radnych Prawa i Sprawiedliwości oraz Koalicji Obywatelskiej z propozycją współpracy dla dobra i przyszłości naszego miasta. Razem możemy sprawić, że kolejne 5 lat obecnej kadencji będzie czasem rozwoju i świetności Starogardu oraz jego mieszkańców, czego Państwu Radnym i sobie życzę – powiedział Janusz Stankowiak.

Prezydent Starogardu Gdańskiego odbiera gratulacje i życzenia powodzenia od wiceprzewodniczących Rady Miasta Marka Jankowskiego i Daniela Olszewskiego.

Po wystąpieniu Prezydent Miasta Starogard Gdański złożył uroczyste ślubowanie.

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl