Prezydent będzie pracował w sklepie

To już swego rodzaju tradycja, że prezydent Starogardu Gdańskiego wystawia na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy cztery godziny swojej pracy. W tym roku wygrała ją Karolina Gołecka – właścicielka sklepu GIFT. Właśnie tam 8 marca będzie można zobaczyć Janusza Stankowiaka w kolejnej, nietypowej roli.

Co roku ta licytacja budzi podczas starogardzkiego finału WOŚP największe emocje. Karolina Gołecka za pracę prezydenta miasta wpłaciła na konto fundacji 3 200 zł.

Do tej pory prezydent Starogardu pracował w składzie opału NIKO, wcielił się w rolę kolportera „Starogardzkiego Ratusza” w firmie A&B Dystrybucja, sprzedawał hamburgery w McDonald’s i okna w przedsiębiorstwie Horyzont. Rola sprzedawcy nie jest mu więc tak bardzo obca. – W zeszłym roku sprzedawałem okna, więc jakieś doświadczenie w handlu mam – z uśmiechem stwierdził prezydent. – Mam tylko nadzieję, że dam sobie radę z nowym i zdecydowanie odmiennym asortymentem sklepu GIFT.

Właścicielka Karolina Gołecka jest pewna, że prezydent poradzi sobie znakomicie. – Nasz gość zawsze pracuje solidnie, więc sądzę, że będzie służył pomocą. Myślę, że nie będzie miał też problemu w doradzeniu zakupu. Datę pracy Pana Prezydenta wybraliśmy nieprzypadkowo. To będzie niezapomniany Dzień Kobiet. Panowie, dajcie się porwać przypływom wiosennej energii i sprezentujcie kobietom coś wyjątkowego. Natomiast Panie w tym dniu mogą pozwolić sobie na luksus wybrania prezentów osobiście – powiedziała Karolina Gołecka.

Sklep GIFT znajduje się w Centrum Handlowym Kupiec, przy. al. Niepodległości 4, box 1. Warto go odwiedzić i zobaczyć prezydenta Starogardu w roli sprzedawcy. Do tej pory z licytacji jego pracy na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wpłynęło 12 000 zł i 50 gr.

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl