Praca Prezydenta idzie pod młotek

Prezydent naszego miasta Janusz Stankowiak żadnej pracy się nie boi. Dlatego już po raz trzeci w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wystawia na licytację 4 godziny swojej pracy.

Podczas jubileuszowego 25. Finału WOŚP każdy będzie mógł wylicytować prezydenta Starogardu Gdańskiego na 4 godziny do pracy w swojej firmie, domu, czy ogrodzie. Zwycięzca wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Dotychczasowe licytacje wzbudziły wiele emocji i przyniosły sporo dobrego. Dwa lata temu Janusz Stankowiak pracował w składzie opału NIKO w miejscowości Kokoszkowy. Przez cztery godziny ładował węgiel do worków i drewno na samochód. Właściciel składu Artur Osnowski wylicytował pracę Prezydenta za 850 zł, które wpłacił na konto WOŚP.

Z kolei w zeszłym roku sumą 2000 zł licytację wygrał Przemysław Uhlenberg. Prezydent pracował jako kolporter w firmie A&B Dystrybucja. Roznosił biuletyn informacyjny „Starogardzki Ratusz”.

Kim Prezydent będzie w tym roku? To okaże się już w niedzielę 15 stycznia o godzinie 18:15 w Galerii Neptun. Zapraszamy na licytację i zachęcamy do brania w niej czynnego udziału. Tym bardziej, że cel jest szczytny, a obiekt licytacji wyjątkowo cenny. Możecie Państwo stać się pracodawcami samego „Szefa Miasta”.

Przypomnijmy, jak było:

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl