Pożegnanie Teresy Kazior

Po blisko 40 latach pracy na zasłużoną emeryturę przeszła Teresa Kazior. Swoją zawodową karierę zaczynała w Famosie. Długo pracowała w Urzędzie Miasta, a ostatnio w Centrum Usług Wspólnych. 17 października w imieniu prezydenta Starogardu za wieloletnią pracę podziękował jej wiceprezydent Maciej Kalinowski.

– Serdecznie dziękuję za ogromne zaangażowanie. Do swoich obowiązków zawsze podchodziła Pani z pełnym profesjonalizmem. Z Pani doświadczenia czerpali współpracownicy. Przed Panią czas na spełnianie wszystkich niezrealizowanych marzeń, podróże i po prostu odpoczynek. Życzę, aby w pełni korzystała Pani z jego dobrodziejstw – mówił zastępca Prezydenta Miasta Starogard Gdański ds. społecznych Maciej Kalinowski.

– Nie jest mi łatwo pożegnać się z ludźmi, z którymi przepracowałam tak dużo czasu. Moje obowiązki zawsze oscylowały wokół analizy ekonomicznej. Lubiłam to, bo wiedziałam, że to, co robię jest potrzebne, a nawet konieczne Czuję się spełniona. Przejście na emeryturę to kolejny krok. Teraz będę spędzać więcej czasu z wnukami – powiedziała pani Teresa.

Teresa Kazior pracę zawodową zaczęła dokładnie 1 października 1980 r. w Famosie. Następnie podjęła zatrudnienie w starogardzkim szpitalu, później w MZK. Kolejnym przystankiem był Zespół Szkół Ekonomicznych. Od 1 maja 1995 r. pracowała w Urzędzie Miasta Starogard Gdański w Wydziale Spraw Społecznych, a od 1 stycznia 2009 r. w Miejskim Zespole Obsługi Przedszkoli i Placówek Oświatowych, który obecnie funkcjonuje pod nazwą Centrum Usług Wspólnych.

Fot. Małgorzata Rogala

Teresa Kazior i zastępca Prezydenta Miasta Starogard Gdański ds. społecznych Maciej Kalinowski

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl