Pożegnanie Barbary Marchewicz-Pawliny

Po 25 latach pracy w Urzędzie Miasta Starogard Gdański 30 stycznia 2020 r. na zasłużoną emeryturę przeszła Barbara Marchewicz-Pawlina.

– To jedna z tych trudnych chwil, kiedy człowiek zastanawia się co dalej. Moje życie zawodowe zawsze było intensywne, więc odpowiedź nie jest łatwa. Bardzo chętnie oddam się podróżom, ale na pewno nie będę zwiedzać przez cały czas. Kiedyś bardzo lubiłam robić różne rzeczy na drutach. Może do tego wrócę? – zastanawia się Barbara Marchewicz-Pawlina.

Pani Barbara w Urzędzie Miasta Starogard Gdański pracowała na stanowisku radcy prawnego dokładnie od 21 grudnia 1998 r., chociaż swoją przygodę z tym miejscem zaczęła kilka lat wcześniej. Zawsze była nie tylko w pełni profesjonalna, ale też wyjątkowo pomocna i sympatyczna. Na jej pożegnaniu nie mogło zabraknąć prezydenta miasta Janusza Stankowiaka, jego zastępców Macieja Kalinowskiego i Tadeusza Błędzkiego, sekretarza miasta Zbigniewa Toporowskiego oraz skarbnika Ewy Kendzierskiej-Błyskal.

– Pani Basiu, bardzo dziękuję za wszystko, co przez te 25 lat zrobiła Pani dla Urzędu Miasta. Współpraca z Panią była zaszczytem, wielką lekcją i przyjemnością – powiedział prezydent Janusz Stankowiak.

Fot. Małgorzata Rogala

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl