Pokaż nam swój ogród

Jeśli lubisz otaczać się kwiatami, zgłoś się do konkursu fotograficznego i pochwal się swoim ukwieconym balkonem lub przydomowym ogrodem. Konkurs skierowany jest do mieszkańców Starogardu Gdańskiego. Na zgłoszenia czekamy do 30 lipca. Zwycięzcy otrzymają cenne nagrody.

Zielone enklawy przy domach i mieszkaniach upiększają miejską przestrzeń, nadając jej niepowtarzalny urok. Chcąc docenić tę pasję mieszkańców, już po raz kolejny Prezydent Miasta Janusz Stankowiak wspólnie z Kolegium Prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych PZD w Starogardzie Gdańskim ogłaszają konkurs pn., „Zielony Starogard”.

Do udziału w konkursie mogą zgłaszać się wszyscy mieszkańcy Gminy Miejskiej Starogard Gdański, którzy posiadają ciekawie zagospodarowany balkon, taras, przydomowy ogródek czy działkę ogrodniczą. Nie mogą brać w nim udziału jedynie członkowie Komisji Konkursowej oraz członkowie ich najbliższych rodzin.

Warunkiem udziału w Konkursie jest zaakceptowanie regulaminu oraz wypełnienie i przesłanie do dnia 30 lipca 2020 r. załączonej karty zgłoszenia wraz z fotografią. Kartę wraz ze zdjęciem można przesłać drogą elektroniczną na adres: sylwia.ossowska@um.starogard.pl lub dostarczyć ją osobiście do Biura Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta Starogard Gdański przy ul. Gdańskiej 6.

Na podstawie przesłanych fotografii komisja konkursowa wyłoni zwycięzców. Dodatkowo przyznana zostanie także nagroda internautów. Głosowanie internatów odbędzie się za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook na oficjalnej stronie Urzędu Miasta – Starogard Gdański. Laureatem internetowego głosowania zostanie osoba, której zdjęcie w dniach 19-31 sierpnia zdobędzie największą liczbę reakcji. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się do 30 września 2020 r.

Regulamin-konkursu-zielony-Starogard-2020

Formularz_zgloszeniowy_2020 Zielony Starogard

Magdalena Nowak

Wydział Informacji Społecznej
tel.: 58 530 6061
magdalena.nowak@um.starogard.pl