Podwórko NIVEA w Starogardzie – pomóż nam je zdobyć!

Starogard po raz kolejny bierze udział w konkursie „Podwórko NIVEA”. Mieszkańcy mają szansę zawalczyć o nową przestrzeń dla dzieci, która będzie rozwijać ich talenty i pasje. Takie Podwórko może powstać na skwerku przy ul. Południowej. Wystarczy oddać swój głos raz dziennie. Głosujemy do 31 lipca.

To już trzecia edycja akcji – budujemy podwórko z NIVEĄ w twojej okolicy! Będą to Podwórka Talentów, które pozwolą dzieciom łączyć zabawę z rozwojem oraz umożliwią rodzinne spędzanie czasu. Podobnie jak w latach poprzednich w całej Polsce powstanie dwadzieścia takich podwórek. Mają one przede wszystkim być radością dla najmłodszych. Miejscem, gdzie będą mogły się spotykać, bawić i rozwijać swoje pasje. Będą podzielone na trzy strefy: aktywną, naukową i artystyczną. W ten sposób dzieci będą miały możliwość rozwijać zarówno sprawność ruchową, jak i kreatywność oraz wiedzę.

W Starogardzie Gdańskim takie podwórko może powstać na skwerku przy skrzyżowaniu ulic Południowej i Boh. Monte Cassino. Wystarczy się zarejestrować na stronie: www.podworko.nivea.pl, następnie zalogować, wybrać lokalizację – Starogard Gdański i zagłosować. https://podworko.nivea.pl/?province_id=&district_id=&city=Starogard+Gda%C5%84ski

Wszystkich mieszkańców i sąsiadów miasta zachęcamy do oddawania głosów na Starogard Gdański.

Głosowanie potrwa do 31 lipca br. Głos można oddawać raz dziennie.

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl