Podsumowanie działalności PZERiI w Starogardzie Gdańskim

19 listopada Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów zorganizował poszerzone zebranie,  podczas którego omówiono i podsumowano działalność za okres od 22 listopada 2019  do 19 listopada 2021 roku. 

Członkowie Zarządu spotkali się w siedzibie Urzędu Miasta. Podczas zebrania przewodniczący Oddziału Rejonowego PZERiI Jan Brdak przywitał Związkowców i Gości. 

   Przewodniczący  Oddziału Rejonowego PZERiI – Jan Brdak.

Omówiono porządek zebrania, przeanalizowano informacje o działalności Oddziału Rejonowego za okres 22.11.2019-19.11.2021 pod kątem organizacyjnym oraz finansowym. Członkowie zarządu wymienili się uwagami, propozycjami oraz wnioskami, ze szczególnym naciskiem na podsumowanie imprez powiatowych, takich jak Spartakiada Sportowa ZERiI oraz Przegląd Twórczości Artystycznej. 

Tematem rozmów były także plany przygotowywania się do nadchodzących imprez, m.in. spotkanie opłatkowe w Kołach, zabawa Andrzejkowa przewidziana na 21 listopada br., bal Sylwestrowy oraz pozostałe propozycje na przyszły 2022 rok, które przedstawił Przewodniczący Komisji Kultury – Józef Gerigk.   

  Przewodniczący Komisji Kultury – Józef Gerigk.

Nie obyło się również bez podziękowań dla pań wolontariuszek, które zawsze bezinteresownie pomagają w kwestiach obsługi organizacyjnej podczas spotkań i imprez. Również dzisiejszego zebrania. Panie otrzymały symboliczne wyróżnienia za swoje serdeczne podejście, pomoc i zaangażowanie.

  Wyróżnione panie:  Halina Gerigk, Krystyna Bastian, Helena Szynalewska oraz Barbara Flisikowska w towarzystwie Jana Brdaka oraz Zastępcy Prezydenta ds. Społecznych Macieja Kalinowskiego.

Uczestnikiem zebrania, był także Zastępca Prezydenta ds. Społecznych – Maciej Kalinowski.

  Maciej Kalinowski – Zastępca Prezydenta ds. Społecznych.

Drodzy Państwo, zawsze jest nam niezmiernie miło Państwa gościć w Starogardzie Gdańskim, w Urzędzie Miasta. Drzwi zawsze są tu dla Was szeroko otwarte – mówił.  Bardzo serdecznie dziękuję panu przewodniczącemu Janowi Brdakowi, który jest niezawodny i zawsze obecny na każdej komisji – kontynuował. Życzę Wam przede wszystkim zdrowia  oraz wszystkiego dobrego i dziękuję za bardzo dobrą. współpracę. 

Na zakończenie zebrania, głos zabrał Jan Brdak, wyrażając wdzięczność za możliwość funkcjonowania w siedzibie Urzędu oraz realizację palnów i celów PZERiI.

Nade wszystko dziękujemy i życzymy długich lat życia oraz kadencji dla całego Urzędu Miasta – mówił. Za to, że nas wspomaga w każdej potrzebie. Bo to właśnie trzyma nas jeszcze w działaniu w tych ciężkich czasach – podsumował przewodniczący Oddziału Rejonowego PZERiI.