Pochwal się swoją zieloną przestrzenią

Lubisz otaczać się zielenią i kwiatami? Masz w sobie pasję ogrodnika? Zgłoś się do konkursu „Zielony Starogard 2021” i pochwal się swoim ukwieconym balkonem, tarasem lub przydomowym ogrodem. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 7 lipca. Na zwycięzców czekają nagrody.

Do udziału w konkursie pn. „Zielony Starogard” mogą zgłaszać się wszyscy mieszkańcy Gminy Miejskiej Starogard Gdański, którzy posiadają ciekawie zagospodarowany balkon, taras lub przydomowy ogródek. W tym roku komisja konkursowa wyłoni również zwycięzcę w kategorii – najładniejsza działka Rodzinnego Ogrodu Działkowego.
Zgłoszenia do udziału w konkursie mogą dokonywać uczestnicy – osobiście lub drogą elektroniczną, na poniższym formularzu.

Warunkiem udziału jest zaakceptowanie regulaminu oraz wypełnienie i przesłanie do dnia 7 lipca 2021 roku załączonej karty zgłoszenia. Kartę można przesłać drogą elektroniczną na adres: sylwia.ossowska@um.starogard.pl lub dostarczyć ją osobiście do Biura Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta Starogard Gdański przy ul. Gdańskiej 6.

Komisja Konkursowa przeprowadzi wizytację zgłoszonych do konkursu balkonów, tarasów i ogrodów. Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród odbędzie się do 30 września 2021 roku.

Organizatorem konkursu jest Prezydent miasta Starogard Gdański oraz Kolegium Prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych PZD w Starogardzie Gdańskim.

Załączniki:
Regulamin-konkursu-zielony-Starogard-2021
Formularz_zgloszeniowy_2021 Zielony Starogard

Magdalena Nowak

Wydział Informacji Społecznej
tel.: 58 530 6061
magdalena.nowak@um.starogard.pl