Pochwal się swoim balkonem. Przedłużamy termin składania zgłoszeń

Masz w sobie fantazję i pasję ogrodnika? Lubisz otaczać się kwiatami i spędzać wolne chwile na powietrzu? Nawet jeśli to jest niewielka przestrzeń jak balkon w bloku? Mamy dla Ciebie propozycję! Pochwal się swoim ukwieconym balkonem i weź udział w konkursie „Zielony Starogard”.

Wszystkich, którzy dodają urody miastu, zamieniając swoje balkony i tarasy w prawdziwe mini ogrody, zapraszamy do udziału w konkursie na najładniej zagospodarowany i ukwiecony balkon. Wystarczy do 20 lipca br. zgłosić w konkursie swój udział na załączonej poniżej karcie zgłoszenia. Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody rzeczowe.

Z każdym rokiem coraz bardziej zmienia się wygląd mieszkań, a wraz z nim wygląd balkonów i tarasów. Zielone enklawy przy domach i mieszkaniach upiększają miejską przestrzeń, nadając jej niepowtarzalnego uroku i klimatu. Chcąc docenić tę właśnie pasję i umiejetności starogardzian, Kolegium Prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych PZD w Starogardzie Gdańskim oraz Prezydent Miasta zapraszają wszystkich mieszkańców budynków wielorodzinnych, którzy mają ciekawie ukwiecone balkony do zgłaszania ich do konkursu.

Warunkiem udziału w Konkursie jest zaakceptowanie regulaminu, wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia drogą elektroniczną na adres: anna.gracz@um.starogard.pl lub dostarczenie ich do Biura Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta Starogard Gdański przy ul. Gdańskiej 6, do dnia 20 lipca 2016r.

Komisja Konkursowa przeprowadzi wizytację zgłoszonych do Konkursu balkonów. Rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas obchodów Okręgowych Dni Działkowca – 3 września 2016 r.

Uczestnikami konkursu mogą być wszyscy mieszkańcy Gminy Miejskiej Starogard Gdański, posiadający balkon lub taras. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie Komisji Konkursowej oraz członkowie ich najbliższych rodzin.

Regulamin Konkursu karta oceny oraz formularz zgłoszeniowy stanowią załącznik do niniejszego ogłoszenia konkursowego:

 

Zapisz

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl