Pochwal się swoim balkonem, tarasem lub ogrodem

Lubisz otaczać się kwiatami i spędzać wolne chwile na powietrzu? Masz w sobie fantazję i pasję ogrodnika? Zgłoś się do konkursu „Zielony Starogard” i pochwal się swoim ukwieconym balkonem, tarasem lub przydomowym ogrodem. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 5 lipca. Zwycięzcy otrzymają cenne nagrody.

– Z roku na rok obserwuję w Starogardzie coraz więcej ukwieconych balkonów, tarasów i ogrodów. Zielone enklawy przy domach i mieszkaniach upiększają miejską przestrzeń, nadając jej niepowtarzalny urok i klimat. Chcąc docenić tę właśnie pasję i umiejętności starogardzian, już po raz trzeci wspólnie z Kolegium Prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych PZD w Starogardzie Gdańskim ogłaszamy konkurs na najładniejszy balkon, ogród lub taras – powiedział prezydent Janusz Stankowiak.

Do udziału w konkursie pn. „Zielony Starogard” mogą zgłaszać się wszyscy mieszkańcy Gminy Miejskiej Starogard Gdański, którzy posiadają ciekawie zagospodarowany balkon, taras lub przydomowy ogródek. W tym roku komisja konkursowa wyłoni też zwycięzcę w kategorii – najładniejsza działka Rodzinnego Ogrodu Działkowego. Oczywiście członkowie komisji i ich najbliższe rodziny nie mogą brać udziału w konkursie..

Warunkiem udziału jest zaakceptowanie regulaminu oraz wypełnienie i przesłanie do dnia 5 lipca 2019r. załączonej karty zgłoszenia. Kartę można przesłać drogą elektroniczną na adres: sylwia.ossowska@um.starogard.pl lub dostarczyć ją osobiście do Biura Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta Starogard Gdański przy ul. Gdańskiej 6.

Komisja Konkursowa przeprowadzi wizytację zgłoszonych do Konkursu balkonów, tarasów i ogrodów. Rozstrzygnięcie Konkursu i wręczenie nagród odbędzie do 30 września 2019 r.

Załączniki

Formularz_zgloszeniowy_2019 Zielony Starogard

regulamin-konkursu-zielony-Starogard-2019

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl