Pochwal się swoim balkonem

Masz w sobie fantazję i pasję ogrodnika? Lubisz otaczać się kwiatami i spędzać wolne chwile na powietrzu? Nawet jeśli do dyspozycji masz tak niewielką przestrzeń jak balkon w bloku? Mamy dla Ciebie propozycję! Pochwal się swoim ukwieconym balkonem i weź udział w konkursie „Zielony Starogard”. W związku z brakiem rozstrzygnięcia drugiej edycji konkursu podjęta została decyzja o przedłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń do 31 sierpnia.

Wszystkich, którzy dodają urody miastu, zamieniając swoje balkony i tarasy w prawdziwe mini ogrody, zapraszamy do udziału w konkursie na najładniej zagospodarowany i ukwiecony balkon. Wystarczy do 31 sierpnia br. zgłosić w konkursie swój udział na załączonej poniżej karcie zgłoszenia. Na zwycięzców czekają nagrody.

Z każdym rokiem coraz bardziej zmienia się wygląd mieszkań, a wraz z nim wygląd balkonów i tarasów. Zielone enklawy przy domach i mieszkaniach upiększają miejską przestrzeń, nadając jej niepowtarzalnego uroku i klimatu. Chcąc docenić tę właśnie pasję i umiejętności starogardzian, Kolegium Prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych PZD w Starogardzie Gdańskim oraz Prezydent Miasta zapraszają wszystkich mieszkańców budynków wielorodzinnych, którzy mają ciekawie ukwiecone balkony do zgłaszania ich do konkursu.

Warunkiem udziału w konkursie jest zaakceptowanie regulaminu, wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia drogą elektroniczną na adres: wis@um.starogard.pl lub dostarczenie jej do Biura Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta Starogard Gdański przy ul. Gdańskiej 6, do dnia 31 sierpnia 2017 r.

Komisja Konkursowa przeprowadzi wizytację zgłoszonych balkonów. Uczestnikami konkursu mogą być wszyscy mieszkańcy Gminy Miejskiej Starogard Gdański, posiadający balkon lub taras. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie Komisji Konkursowej oraz członkowie ich najbliższych rodzin.

 

 

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl