Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Przez pięć dni trwały poszukiwania zaginionego na jeziorze Kisajno na Mazurach Piotra Woźniaka-Staraka. W czwartek 22 sierpnia odnaleziono jego ciało.

W nocy z soboty na niedzielę 18 sierpnia doszło do wypadku. Policja przyjęła zgłoszenie od wędkarzy, którzy zauważyli motorówkę bez załogi na pokładzie. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania 39-letniego mężczyzny. Wytężona praca płetwonurków potwierdziła najgorsze obawy.

Piotr Woźniak-Starak był producentem filmowym, współwłaścicielem i członkiem zarządu przedsiębiorstwa producenckiego Watchoutstudio. Wyprodukował takie filmy, jak „Big Love”, „Bogowie”, „Sztuka kochania”. Prywatnie był mężem dziennikarki Agnieszki Wożniak-Starak ( z d. Szulim) oraz pasierbem Jerzego Staraka, który zarządza m.in. Zakładami Farmaceutycznym Polpharma S.A. Ma więc związek ze Starogardem Gdańskim. Ta tragedia wstrząsnęła także nami. W imieniu mieszkańców miasta prezydent Janusz Stankowiak przekazał Jerzemu Starakowi, całej jego rodzinie i bliskim zmarłego wyrazy współczucia.

Fot. Leszek Szymański

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl