Piknik rodzinny z Polpharmą

25 maja, na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim odbędzie się coroczne Święto Polpharmy. Impreza zorganizowana w formie rodzinnego pikniku jest otwarta dla wszystkich mieszkańców miasta i regionu. Gwiazdą wieczoru będzie Cleo.

Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A. zapraszają mieszkańców miasta, gminy i powiatu na coroczne święto Polpharmy. Impreza w formie pikniku rodzinnego odbędzie się 25 maja na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny. W godz. 14.00:18:00 zabawy dla całych rodzin zlokalizowane będą w 3 strefach:

  •  warsztatów – tworzenie biżuterii, lepienie z gliny, nadawanie zużytym przedmiotom drugiego życia,
  • zabawy – malowanie twarzy, festiwal baniek mydlanych fotobudka, dmuchańce,
  • ruchu – zumba kids, zawody sportowe z animatorami, joga dla dorosłych – zajęcia o 14:30 (grupa początkująca) i o 16:00 (grupa zaawansowana) oraz nordic walking dla całych rodzin (o godz. 14:30).  Organizator zapewni maty do jogi oraz kijki do nordic walking.

O godz. 18.00 na scenie głównej rozpoczną się koncerty. Jako pierwsza wystąpi Lui Gawrońska, młoda, utalentowana wokalistka, która swoim głosem i charyzmą zachwyciła samego Zbigniewa Hołdysa. Natomiast o godz. 20.00 wystąpi gwiazda wieczoru Cleo. Zakończenie imprezy zaplanowane jest na godz. 22:00.

 

Koniecznie sprawdź także pozostałe atrakcje w okolicy i na Kociewiu: