Pectus zagra na święcie Polpharmy

Z okazji Święta Polpharmy, w sobotę 4 czerwca w Grodzisku Owidz czeka na nas mnóstwo atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Pectus. Impreza jest otwarta dla wszystkich mieszkańców regionu. Wstęp wolny.

Od godziny 14.00 do 19:00 będzie można wziąć udział w wielu atrakcjach, rozlokowanych w trzech strefach na terenie Grodziska. Dla uczestników przygotowane będą:
-Wyspa rękodzieła, a w niej warsztaty z robienia hawajskich totemów, talizmanów, amuletów i kwiatowych wieńców na szyję;
-Wyspa rozrywki – tańce hula i zawody w rzucie kokosem, „Inicjacja Wojownika” czyli tor przeżyć ekstremalnych oraz hawajska fotobudka;
-Wyspa dziecięca – malowanie twarzy, „Wyzwanie Sticza” czyli tor przeszkód z licznymi atrakcjami, zawody w rzucie balonami wodnymi do celu, festiwal baniek mydlanych oraz konkurs robienia zamków z piasku.

O godz. 19.00 na scenie głównej (parking Grodziska Owidz) rozpoczną się koncerty. Jako pierwszy wystąpi zespół coverowy Drugi Tydzień, natomiast o godz. 21.00 na scenie pojawi się Pectus. Zakończenie imprezy zaplanowane jest na godz. 23:00.

W dniu Święta Polpharmy parking przy Grodzisku Owidz będzie niedostępny.

Dojazd do Grodziska

Specjalnie wynajęte autobusy będą kursować do Grodziska od 14:00 do 21:00 co 30 minut z przystanku przy ulicy Kościuszki, koło Starostwa Powiatowego.
Powrót do Starogardu z przystanku przy ulicy Szkolonej. Odjazdy od 14:30 do 20:30 oraz od 22:30 do 24:00, co 30 minut.

Magdalena Nowak

Wydział Informacji Społecznej
tel.: 58 530 6061
magdalena.nowak@um.starogard.pl