Panie świętowały Dzień Kobiet

8 marca w Starogardzkim Centrum Kultury Dzień Kobiet świętowały panie z Rejonowego Oddziału Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów.

Sala widowiskowa SCK wypełniona była po brzegi. Panie z Rejonowego Oddziału PZERiI w Starogardzie Gdańskim przyszły na zaproszenie panów, którzy przygotowali dla nich niespodziankę z okazji Dnia Kobiet.

Przewodniczący związku Jan Brdak nawiązał do historii Międzynarodowego Dnia Kobiet i jego obchodów w Polsce. – Życie bez kobiet jest jak ogród bez kwiatów. Doceniajmy panie nie tylko dzisiaj, ale przez cały rok. Dużo uśmiechu, radości na twarzy i w sercu. Życzymy paniom wszystkiego najlepszego – powiedział.

Życzenia wszelkiej pomyślności złożyli kobietom prezydent miasta Janusz Stankowiak oraz wicestarosta powiatu starogardzkiego Patryk Gabriel.

Życzenia paniom z Rejonowego Oddziału Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów złożył prezydent Janusz Stankowiak.

– Szczególnie gorąco witam wszystkie panie, które zebrały się tutaj w dniu tego wspaniałego święta. Nalezę do tych mężczyzn, którzy uwielbiają kobiety, kochają kobiety, ale nie tylko 8 marca, a każdego dnia. Drogie panie, chciałbym Wam życzyć zdrowia oraz tego, abyście rozkwitały i były dla nas wzorem do końca naszych dni. 8 marca jest świętowany w jednym celu, aby tyle pięknych kobiet zobaczyć razem w jednym miejscu. Wszystkiego najlepszego! – mówił prezydent Janusz Stankowiak.

– Zdrowia, pogody ducha, cierpliwości do mężczyzn i wszystkich życiowych problemów, a także konsekwencji i uporu – życzył paniom Patryk Gabriel.

Obaj panowie podarowali paniom symboliczne bukiety kwiatów i tulipany. Spotkanie umilił występ zespołu wokalnego Klubu Marynarki Wojennej Riwiera z Gdyni. Na zakończenie wystąpił Duet Egzotyczny – Irena i Edmund Konowalczyk.