Otwarcie sceny letniej w Parku Nowe Oblicze

W związku ze złą sytuacją pogodową, uroczyste otwarcie sceny letniej w Parku Nowe Oblicze, zostaje przełożone na sobotę 10 lipca, na godzinę 20:00.

 W ramach akcji KINO LETNIE projekcja filmu „Greenland” odbędzie się 8 lipca w kinie „Sokół”. Zaplanowana godzina 22:00 pozostaje bez zmian.

Tuż po uroczystym otwarciu sceny letniej 10 lipca o godzinie 20:00, Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza na koncert „Orkiestry na dużym rowerze”.
To sześcioosobowy zespół muzyków, który potrafi zagrać koncert jadąc na jednośladzie… To wyjątkowe emocje, które pozostają w pamięci na długi czas…
Ideą powstania Orkiestry Na Dużym Rowerze było połączenie kultury z ekologią. Sześcioosobowy rower skonstruowany został specjalnie dla Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy z przeznaczeniem dla tego niezwykłego projektu muzycznego.
Sześć indywidualności, sześć temperamentów, sześć męskich charakterów wymieszanych ze sobą doprowadziły do stworzenia niepowtarzalnego band’u, który nie kopiuje stylów, czy manier wypracowanych przez geniuszy sceny artystycznej, lecz sam stanowczo toruje drogę przez nieodkryte do tej pory sfery aranżacji muzycznej.

Repertuar filmów w ramach KINA LETNIEGO, które będą wyświetlane do 5 sierpnia, w każdy czwartek o godzinie 22.00.
15 lipca-Anna (film akcji)
22 lipca, 41 dni nadziei (dramat)
29 lipca, Wierzę w Ciebie (romantyczny)
5 sierpnia, 1917 (historyczny)

Zapraszamy!

Orkiestra na dużym rowerze zagra dla Was w sobotę 10 lipca na letniej scenie w Parku Nowe Oblicze

Magdalena Nowak

Wydział Informacji Społecznej
tel.: 58 530 6061
magdalena.nowak@um.starogard.pl