OSiR OPEN na starogardzkich kortach

Długi weekend to czas odpoczynku od pracy, grillowania, plażowania i robienia tego, co sprawia nam przyjemność. 13-14 czerwca Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim zorganizował turniej tenisa ziemnego „OSiR OPEN”.

W turnieju wzięło udział 18 tenisistów. Oprócz starogardzian pojawili się również mieszkańcy Tczewa, Malborka i Sztumu. Największe brawa należą się Weronice Desce, która była najmłodszą uczestniczą turnieju i odważnie stanęła na korcie z dorosłymi.

Zmagania turniejowe trwające całą sobotę, wyłoniły półfinalistów, których mecze odbyły się dzień później – w niedzielę. Emocje były ogromne, a atmosfera gorąca nie tylko z powodu pogody. Zwycięzcą I Turnieju OSiR OPEN został Paweł Walecki, który wynikami 6:0 i 6:1 zwyciężył z Łukaszem Pindelem.

Łukasz Pindel z rodziną

Do rozegrania został ostatni mecz o 3. miejsce pomiędzy Mikołajem Kropidłowskim a Piotrem Zarzyckim. Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju i zapraszamy na OSIR OPEN II, który odbędzie się w dniach 27 -28 czerwca 2020 r. na kortach tenisowych przy ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1 w Starogardzie Gdańskim. Zaczynamy o 9:00.

Joanna Jaśkowiak

Wydział Informacji Społecznej
tel.: 58 530 6028
joanna.jaskowiak@um.starogard.pl