Okulary korekcyjne z rabatem. Kolejny partner starogardzkiej KDR

Radosław Domkowski, który prowadzi Zakład Optyczny przy ul. Podgórnej, przystąpił do programu „Starogardzka Karta Dużej Rodziny”. 13 września podpisał z prezydentem miasta Januszem Stankowiakiem porozumienie w tej sprawie.  W związku z tym rodziny wielodzietne, które posiadają KDR, przy zakupi w zakładzie pana Radosława okularów korekcyjnych, otrzymają 10% rabatu.

Średnia cena za okulary korekcyjne waha się od 200 nawet do 1000 i więcej zł. Zależy od rodzaju szkieł i oprawek. Jednak nawet najtańsze okulary za min. 100 zł po okazaniu Starogardzkiej Karty Dużej Rodziny w Zakładzie Optycznym Radosława Domkowskiego będą kosztowały o 10 zł mniej. 10%  wynosi bowiem zaproponowany przez niego rabat na ich zakup. 13 września właściciel Zakładu Optycznego w Starogardzie Gdańskim podpisał z prezydentem miasta porozumieniem w sprawie przystąpienia do programu Starogardzka Karty Dużej Rodziny. 

Prezydent Janusz Stankowiak podpisuje z Radosławem Domkowskim – właścicielem Zakładu Optycznego w Starogardzie porozumienie dotyczące przystąpienia do programu Starogardzkiej Karty Dużej Rodziny.

– Z doświadczenia wiem, że dla rodziców trójki lub więcej dzieci zakup nawet jednej pary okularów nie wspominając o dwóch lub trzech, to spory wydatek. Mam nadzieję, że te 10% zniżki, które proponuję dla posiadaczy Starogardzkiej KDR, trochę im ulży.

– Doceniamy wszystkich, którzy wychodzą naprzeciw potrzebom rodzin wielodzielnych i chcą z nami w tym zakresie współpracować – powiedział prezydent Stankowiak. – Zależy nam na stałym poszerzaniu wachlarza ulg na wszelkiego rodzaju świadczenia, usługi czy zakupy, które ułatwią życie tym rodzinom. 

Pan Radosław Domkowski zgłosił się również do Ogólnopolskiej Karty Seniora. Lada dzień zostanie wpisany na listę firm, które proponują seniorom właścicielom Karty Seniora różnego rodzaju ulgi. Pan Radosław podobnie jak dla rodzin wielodzietnych, tak dla seniorów oferuje 10% rabatu przy zakupie okularów korekcyjnych.

Pełna lista partnerów Starogardzkiej Karty Dużej Rodziny znajduje się na stronie miasta w zakładce: http://starogard.pl/ulgi-dla-rodzin-wielodzietnych-2260/.

Pełna lista ogólnopolskich partnerów programu znajduje się na stronie: https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/partnerzy-karty-duzej-rodziny.