Odkryj muzyczne pasje z Kartą Dużej Rodziny

Od 1 sierpnia pasjonaci gry na instrumentach z rodzin wielodzietnych mogą taniej kupować potrzebne im do nauki narzędzia. 5% rabatu na instrumenty i akcesoria muzyczne zaoferował Sklep Muzyczny „Nutka”. Prezydent Janusz Stankowiak podpisał z właścicielką sklepu Kamilą Chrapkowską porozumienie w sprawie przystąpienia do programu „Starogardzka Karta Dużej Rodziny”.

Dźwięki nieodłącznie towarzyszą naszej codzienności. Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez muzyki. Dla innych gra na instrumentach jest sensem życia i sposobem na nie. Doskonalenie muzycznych talentów wymaga jednak nie tylko miłości do muzyki, wytrwałości i ciężkiej pracy. Skuteczna nauka wirtuozerii nie może obejść się bez  dobrych instrumentów. W Starogardzie można się w takowe zaopatrzyć w Sklepie Muzycznym „Nutka” przy ul. Sikorskiego. Co więcej, od 1 sierpnia rodziny wielodzietne mogą kupować instrumenty i akcesoria muzyczne z 5 % zniżką.

IMG_6411

– Najwięcej sprzedajemy gitar klasycznych. Z Kartą Dużej Rodziny taki zakup będzie o ok. 50 zł tańszy – mówi właścicielka sklepu.

– Staramy się, aby wsparcie dla rodzin z trójką lub więcej dzieci było systematycznie poszerzane – mówi Urszula Domachowska Naczelnik Wydziału IMG_6416 po kompresjiSpraw Społecznych. – To już dwunasty partner, który przystąpił do programu Starogardzka Karta Dużej Rodziny. Korzystamy z ogólnopolskiej KDR, dlatego każdy lokalny partner, który przystępuje do programu, bardzo nas cieszy. Dzięki ich udziałowi w programie, wzbogacamy ogólną listę usług, oferując naszym mieszkańcom dodatkowy szeroki i różnorodny wachlarz ulg.

Pełna lista partnerów Starogardzkiej Karty Dużej Rodziny znajduje się na stronie miasta w zakładce: http://starogard.pl/ulgi-dla-rodzin-wielodzietnych-2260/.

Pełna lista ogólnopolskich partnerów programu znajduje się na stronie: https://rodzina.gov.pl/duza-rodzina/partnerzy-karty-duzej-rodziny.