O sprzedaży firm rodzinnych – zaproszenie na webinarium

Serdecznie zapraszamy na #4 webinarium dla uczestników projektu tworzenia Lokalnych Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych #LCK, organizowane w ramach projektu we współpracy z firmą doradczą ASM Centrum Badań i Analiz Rynku.

Temat webinarium #4: Gdy brak sukcesora – o sprzedaży firm rodzinnych
Termin: 9 stycznia 2020 roku, godz. 11:00-12:30

Zdecydowana większość firm rodzinnych nie ma sukcesora i będzie musiała być zlikwidowana albo sprzedana. Jak przygotować się do sprzedaży firmy? Jak wygląda proces sprzedaż i na jakie aspekty warto zwrócić uwagę, aby podnieść wycenę? Tego dowiemy się z webinarium.

Mikołaj Lipiński – Członek Zarządu Blackpartners nadzorujący Dział Corporate Finance oferujący usługi z zakresu fuzji i przejęć, wycen przedsiębiorstw i zarządzania finansami. Mikołaj jest ekspertem w obszarze fuzji i przejęć, funduszy PE/VC oraz zarządzania finansami firm. Doświadczenie zdobywał w znanych i cenionych przedsiębiorstwach doradczych, produkcyjnych i handlowych (m.in. Mars Inc., JP Morgan Chase, Azimutus SA, Mars Inc, Business Group Polska). Posiada doświadczenie zawodowe w doradztwie przy dużych międzynarodowych transakcjach zakupu i sprzedaży przedsiębiorstw, jak również w mniejszych krajowych projektach.

Uczestnicy webinarium będą mogli na żywo zadawać pytania prowadzącym oraz otrzymywać odpowiedzi. Transmisja online odbędzie się przez platformę Clickmeeting.

Link do strony projektowej, za pośrednictwem której można zarejestrować się do seminarium: http://firmyrodzinne.eu/course/index.php?categoryid=2

Bezpośredni link do logowania: https://ifr.clickmeeting.com/-4-webinarium-gdy-brak-sukcesora-o-sprzedazy-firm-rodzinnych?_ga=2.160454845.1297885279.1576573220-1205760366.1565726816

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Magdalena Nowak

Wydział Informacji Społecznej
tel.: 58 530 6061
magdalena.nowak@um.starogard.pl