Najlepsze życzenia dla wszystkich Mam

Są przy nas zawsze, kiedy ich potrzebujemy. Służą radą, dobrym słowem oraz pomocną dłonią. Znają nas i kibicują jak nikt inny. Jako pierwsze widzą jak się zmieniamy i rozwijamy. Za to Was – Drogie Mamy – kochamy. Dziękujemy, że jesteście. Z okazji Waszego Święta życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia i tego, co najwspanialsze. Wszystkim Mamom najlepsze życzenia złożył także Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak.

Szanowne Panie, Drogie Mamy!

Dzieci to ogromna radość, ale też ogromna odpowiedzialność. Wszystko, czego uczymy je wtedy, kiedy są małe, procentuje w przyszłości. Życzę więc Paniom wielu sił, cierpliwości, spokoju i pogody ducha na każdy dzień. Oby dorosłe już dzieci były dla Was prawdziwą pociechą i powodem do dumy. Niech każda chwila spędzona wspólnie z nimi, niezależnie od tego czy są już pełnoletnie, czy jeszcze malutkie, będzie dla Was prawdziwym szczęściem i przynosi poczucie spełnienia.

Dzień Matki to także doskonała okazja do podziękowań. Jako włodarz miasta dziękuję za codzienny wysiłek, który podejmują Panie dla swoich dzieci, za troskę o ich zdrowie, edukację i dobre wychowanie, które w przyszłości pozwalają cieszyć się ze wspaniałych Mieszkańców Starogardu Gdańskiego.

Prezydent Miasta Starogard Gdański
Janusz Stankowiak

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl