Młodzi Wilcy z miejskim wsparciem

Kwotą 5 000 zł Miasto Starogard Gdański wsparło Stowarzyszenie Młodzi Wilcy, które już w najbliższy piątek 2 września o godz. 18:00 na parkingu przy Hali Miejskiej im. Andrzeja Grubby organizuje Wild Night Fest, którego gwiazdą będzie Mr Polska.

Wydarzenie organizowane jest z myślą o młodych ludziach, ale nie tylko. 30 sierpnia Prezydent Miasta Janusz Stankowiak podpisał umowę z przedstawicielami Stowarzyszenia Młodzi Wilcy Oskarem Grochowskim i Maksymem Domkowskim.

Umowę z Prezydentem Miasta Starogard Gdański Januszem Stankowiakiem podpisali Oskar Grochowski (w środku) i Maksym Domkowski (po prawej). 

Na starogardzkiej scenie wystąpi sześciu artystów. – Ten event to nie tylko muzyka, ale i idealne miejsce do spotkania ze znajomymi. Nieodłączną częścią festiwalu będzie strefa GASTRO, gdzie znajdziecie food trucki i nie tylko! – zachęcają organizatorzy.

Bilety dostępne w salonach Empik oraz na stronie https://tiny.pl/wmtjn. W dniu wydarzenia nie będzie stacjonarnej sprzedaży biletów przed bramkami.