Mistrzowskie spotkanie

Mistrzów Polski i świata w akrobatyce sportowej, gościł w piątek 1 lipca w swoim gabinecie prezydent miasta Janusz Stankowiak. Spotkanie było okazją do pogratulowania sukcesów starogardzkim akrobatom.

Z zawodnikami obecna była trenerka Agnieszka Libiszewska oraz rodzice młodych sportowców. Mistrzostwa Polski odbyły się w Rzeszowie w dniach 10-12 czerwca. Pięć dni później zawodnicy UKS Kociewie pokazali swoje umiejętności na Mistrzostwach Świata w Budapeszcie. Zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami odnieśli nie lada sukcesy:
Marta Jaworska – II miejsce w konkurencji solo na Mistrzostwach Świata w Fitnessie Sportowym oraz I miejsce w dwójkach mieszanych na Mistrzostwach Polski Juniorów w akrobatyce sportowej.
Paweł Kraiński – I miejsce w dwójkach mieszanych oraz I miejsce w dwójkach męskich na Mistrzostwach Polski Juniorów w akrobatyce sportowej.
Antoni Gryniuk – I miejsce w dwójkach męskich na Mistrzostwach Polski Juniorów w akrobatyce sportowej.
Oliwia Lis – I miejsce w konkurencji duety oraz II miejsce w konkurencji solo na Mistrzostwach Świata w Fitnessie Sportowym.
Agata Makowska – I miejsce w konkurencji duety oraz I miejsce w konkurencji solo na Mistrzostwach Świata w Fitnessie Sportowym.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Sukcesów, zawodnikom UKS Kociewie gratulował prezydent miasta Janusz Stankowiak.

Magdalena Nowak

Wydział Informacji Społecznej
tel.: 58 530 6061
magdalena.nowak@um.starogard.pl