Zadanie wykonane. Prezydent Miasta obsługiwał w restauracji DONER King Kebab

Serwował dania, sprzątał stoliki, mył podłogę. To nie żart – Prezydent Miasta Janusz Stankowiak spędził 4 godziny w DONER King Kebab w Starogardzie Gdańskim pracując z pełnym zaangażowaniem.

Na początku tego roku po raz 8 Prezydent Janusz Stankowiak wystawił na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy cztery godziny swojej pracy. Ostatnie słowo należało wówczas do właściciela restauracji DONER King Kebab Andrzeja Burczyka. Na konto Fundacji przekazał on wtedy rekordową jak dotąd sumę 7 310 złotych.

Na zdjęciu od lewej właściciel restauracji Andrzej Burczyk i pracownik restauracji Natalia Meca w towarzystwie Prezydenta Miasta Janusza Stankowiaka.

W Mikołajki 6 grudnia br. Włodarz Miasta podjął się wykonania swojego zadania i pojawił się z zakasanymi rękawami w Donerze. Restaurację odwiedzali klienci, a posiłki podawał im do stolika sam Prezydent Miasta. W międzyczasie częstował pojawiających się gości słodkościami oraz rozdawał firmowe baloniki.

Prezydent Miasta Janusz Stankowiak podczas pracy w DONER King Kebab.
Restaurację odwiedził św. Mikołaj i chętnie zapozował do zdjęcia z Prezydentem Miasta Starogard Gdański.

Właściciel restauracji Andrzej Burczyk zadowolony ze współpracy podsumował obecność Janusza Stankowiaka na stanowisku w Donerze. -Pan prezydent wykonał swoją pracę na szóstkę z plusem, polecam! – zachwalał.

– Cztery godziny mojej pracy, które zostały wylicytowane przez pana Andrzeja, właściciela firmy Doner King dobiegły końca – mówił Prezydent po zakończeniu zadania. – To była niezwykle ciekawa, interesująca praca. Bardzo wymagająca. Ale miałem dzisiaj dobrego szefa i wspaniały Zespół, który mnie wspierał – dodał Janusz Stankowiak. – Już niebawem 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dokładnie 29 stycznia 2023 roku. Już dzisiaj zachęcam Państwa do tego abyście wzięli udział w licytacjach. Jestem do Państwa dyspozycji!

Dzień pracy Prezydenta w DONER King Kebab upłynął w życzliwej, świątecznej atmosferze. Na koniec Prezydent podziękował Andrzejowi Burczykowi za wylicytowanie podczas WOŚP czterech godzin jego pracy oraz wręczył upominek.

Podczas najbliższego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy lokalne firmy będą mogły po raz kolejny wylicytować godziny pracy Prezydenta.

Fot. Anna Więckiewicz