Mc Donald’s w Starogardzie zaprasza

Starogardzki Mc Donald’s prawie gotowy. Kolejna nowa inwestycja w mieście zakończona. Pełną parą restauracja ruszy od 2 stycznia, ale już dzisiaj 29 grudnia od południa zaprasza pierwszych gości. Klienci będą mogli zamawiać produkty z oferty klasycznej i śniadaniowej oraz korzystać z przyjaznej strefy Mc Cafe. Na podróżujących czeka Mc Drive.

Nowa restauracja w Starogardzie Gdańskim powstała w porozumieniu z firmą Shell na rogu ulic Jagiełły i Nowowiejskiej. Lokal utrzymany jest w nowoczesnym stylu architektonicznym. W pomieszczeniu dominują ciepłe barwy brązu i beżu, które w połączeniu z ciekawym oświetleniem zapewniają komfort i sprzyjają odpoczynkowi. Na ścianach wiszą wielkoformatowe grafiki, czyniąc restaurację bardziej przytulną. Klimatyzowana sala jadalna oferuje 93 miejsca siedzące i dostęp do bezpłatnego wi-fi. Dodatkowo 40 miejsc przygotowano w zewnętrznym ogródku przy restauracji. Tam też znajduje się plac zabaw dla najmłodszych.

– Poza klasyczną ofertą Mc Donald’sa na klientów czeka także specjalnie wydzielona strefa kawiarniana Mc Cafe z oddzielnym kontuarem i wygodnymi fotelami – mówi szef restauracji Jerzy Miąsko. – Goście będą mogli wybierać z szerokiej gamy wysokiej jakości gorących i mrożonych kaw oraz ulubionych deserów.

Restauracja będzie czynna od 2 stycznia codziennie w godzinach od 6.00 do 24.00. W tych samych godzinach będzie działać linia Mc Drive. Do końca grudnia restauracja będzie otwarta od południa.

Nowy Mc Donald’s w Starogardzie zatrudnia 50 osób w tym 9 managerów.

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl