Maseczki trafiają do mieszkańców

Maseczki ochronne trafiły dzisiaj do mieszkańców os. 60-lecia, os. Juranda ze Spychowa oraz os. Konstytucji 3 Maja. Roznoszone są też na os. Kopernika.

Na osiedlach, którymi zarządza Spółdzielnia Mieszkaniowa „Kociewie” bezpłatne maseczki wielokrotnego użytku do skrzynek pocztowych wkładają jej pracownicy, za co bardzo im dziękujemy.

Pracownicy SM „Kociewie” dostarczali dzisiaj maseczki do skrzynek pocztowych.

Pakowanie maseczek ochronnych w Urzędzie Miast trwa. Dzisiaj do mieszkańców trafiło kolejnych 1 600. Dostali je mieszkańcy ul. Sambora, Basztowej, Wodnej, bloków nr 1, 3, 5 na osiedlu Green Park oraz Rynku. Miejsca, w które trafiają maseczki na bieżąco publikujemy na naszym profilu na Facebooku https://www.facebook.com/starogard/ oraz w grupie Starogard – #walczyMy z koronawirusem https://www.facebook.com/groups/1091391161219011/?source_id=152968184891968

Od 16 kwietnia na ulicach Starogardu Straż Miejska będzie czytać komunikat dotyczący obowiązku zasłaniania ust i nosa.

Akcją #Zamaskowani zainteresowała się też TVP3 Gdańsk. 15 kwietnia jej reporterzy nagrywali jak wygląda roznoszenie oraz pakowanie maseczek ochronnych. O szczegółach opowiedział im Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak. Dzisiaj o godz. 18:30 zapraszamy przed telewizory.

Fot. Małgorzata Rogala