Marzena Klein nowym Dyrektorem OSIR

Czterech kandydatów startowało na stanowisko Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji. Do drugiego etapu przeszło trzech, z których 8 stycznia 2016 r. Komisja Konkursowa wskazała Marzenę Klein na nowego Dyrektora OSiR. Prezydent Miasta 11 stycznia zatwierdził, rekomendowanego przez Komisję, kandydata.

IMG_0669Marzena Klein pracuje w OSiR od styczniu 1998 roku. Zaczynała na stanowisku recepcjonistki, ale już po roku pracy ówczesny dyrektor Jarosław Sarzało powierzył jej obowiązki kierownika hotelu. – W 2005 r. utworzono Gospodarstwo Pomocnicze przy OSiR – wspomina nowa dyrektor. Jego celem było prowadzenie usług noclegowych oraz lodowiska. Kierowałam tą jednostką przez koleje 5 lat, do momentu jej ustawowej likwidacji. Od 1 czerwca 2014 roku zostałam zastępcą dyrektora OSiR . Wówczas rozszerzono moje obowiązki. Stałam się odpowiedzialna m.in. za kompleks obiektów sportowych przy ul. Hallera 19a (dawne Agro Kociewie). Jednocześnie otrzymałam pełnomocnictwo dyrektora do reprezentowania firmy na zewnątrz.

Bogata ścieżka zawodowa oraz liczne zadania i obowiązki, które realizowała w Ośrodku pozwoliły jej nabrać właściwego doświadczenia i zdobyć potrzebne umiejętności do samodzielnego kierowania jednostką. Dlatego nie zawahała się podjąć od 1 grudnia 2015r. obowiązków p.o. dyrektora, co ostatecznie skłoniło ją do wzięcia udziału w konkursie na to stanowisko. – Nie żałuję – mówi dzisiaj Marzena Klein. – Patrzę na naszą działalność z szerokiej perspektywy. Chciałabym wszystkie moje, jak i moich pracowników pomysły oraz wysiłki skierować na rozwój i kreowanie pozytywnego wizerunku Ośrodka Sportu i Rekreacji. Moim celem jest rozszerzenie oferty imprez, które przyciągną ludzi do sportu. Zwłaszcza, że we współczesnym świecie coraz modniejszy staje się aktywny wypoczynek i zdrowy styl życia. Stawiam to jako swój cel nadrzędny.