Maks – pierwsze dziecko urodzone w Starogardzie w 2022 r.

Bardzo szybko rośnie, uwielbia jeść i dużo śpi. Jest spokojny i pogodny. Maks Grzegorz Cichocki urodził się jako pierwsze starogardzkie dziecko w 2022 r.

Maleńki Maks na świat przyszedł 1 stycznia, chwilę po godz. 16:00. Jest czwartym dzieckiem Doroty i Grzegorza Cichockich. Ma dwie starsze siostry – Wiktorię i Weronikę oraz brata – Mikołaja.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Mamy wspaniałą gromadkę dzieci. Są naszą ogromną radością. W domu jest głośno i bardzo wesoło. Cały czas coś się dzieje. Będziemy musieli kupić nowy, większy samochód – mówił dumny tata.

– Starsze dzieci bardzo dobrze przyjęły Maksia. Czekały na niego z niecierpliwością. Najchętniej już by się z nim bawiły. Cały czas czuwa przy nim też nasza kotka Skye – dodała mama.

Maks na narodziny wybrał sobie szczególną datę, więc już od początku życia odwiedzają go szczególni goście. 9 lutego z wizytą przyjechał do niego Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak.

Dorota i Grzegorz Cichoccy z synem Maksem oraz Prezydentem Miasta Januszem Stankowiakiem

– Wizyty u najmłodszych starogardzian, którzy na świat przyszli jako pierwsi w danym roku to wieloletnia tradycja. Te spotkania należą do najprzyjemniejszych momentów w pracy prezydenta Starogardu. Maks ujął mnie swoim spokojem. Wydawał się być zadowolony z tego, że go odwiedziłem. Wyjątkowo cierpliwie i chętnie pozował do zdjęć. Na świat przyszedł w Starogardzie, a jak wskazuje nasze hasło przewodnie: „Tu rodzą się gwiazdy”, więc start ma bardzo dobry – powiedział prezydent Janusz Stankowiak.

Jak na wizytę u maluszka przystało, włodarz miasta nie przyjechał z pustymi rękoma. Maks dostał m.in. fotelik samochodowy oraz dużą maskotkę. Prezenty otrzymali także rodzice. Mama kwiaty, a tata list gratulacyjny.

Całej rodzinie życzymy dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności!

Fot. Małgorzata Rogala

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl