LOTTO Triathlon Energy z miejskim wsparciem

31 lipca miłośnicy triathlonowych zmagań po raz siódmy spotkają się w stolicy Kociewia. Impreza od kilku lat wpisuje się w sportowy kalendarz naszego miasta. Startuje w niej coraz więcej zawodniczek i zawodników reprezentujących Starogard i jego okolice.

15 lipca, Zastępca Prezydenta miasta ds. Techniczno-Inwestycyjnych Tadeusz Błędzki, podpisał z dyrektorem zawodów Lotto Triathlon Energy Adamem Greczyło, umowę na dofinansowanie wydarzenia. Kwota wsparcia wyniosła 13.000 zł. Otrzymane pieniądze pomogą w organizacji sportowego eventu.
Impreza podzielona jest na dwie strefy zmian położone w różnych miejscach. Start rozpocznie się nad jeziorem Borówno Wielkie w Skarszewach, strefa druga przy stadionie im. Kazimierza Deyny w Starogardzie. Przez te lata impreza zaskarbiła sobie duże grono sympatyków tej trudnej i wymagającej dyscypliny. Zawodnicy, chętnie przyjeżdżają do stolicy Kociewia, by wystartować w kociewskiej scenerii. 

Od lewej: Zastępca Prezydenta Miasta ds. Techniczno-Inwestycyjnych Tadeusz Błędzki i Adam Greczyło dyrektor zawodów Lotto Triathlon Energy.

Magdalena Nowak

Wydział Informacji Społecznej
tel.: 58 530 6061
magdalena.nowak@um.starogard.pl