Lokale mieszkalne na sprzedaż

Na sprzedaż w drodze przetargu miasto oferuje dwa lokale mieszkalne położone przy ul. J. Piłsudskiego 10/8 oraz przy ulicy Skarszewskiej 2C/14.

Mieszkanie przy ul. Piłsudskiego składa się z dwóch pokoi, kuchni, wc, łazienki i przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 49,08 m kw. Usytuowane jest na II piętrze. Okna lokalu wychodzą na dwie strony budynku: podwórze i ul. Piłsudskiego. Miesięczny czynsz przy jednej zameldowanej osobie wynosi ok. 177 zł. Przy kolejnej jego wysokość zwiększa się o zużycie wody i wywóz śmieci.

Lokal mieszkalny przy ul. Skarszewskiej składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 49,02 m kw. oraz piwnicy o powierzchni użytkowej 7,90 m kw.  Usytuowany jest na III piętrze. Okna lokalu wychodzą na jedną stronę budynku – ul. Skarszewską. Czynsz za miesiąc przy jednej zameldowanej osobie wynosi ok. 270 zł, przy kolejnej zwiększa się o wywóz odpadów oraz zużycie wody. Warto podkreślić, że nabywca lokalu nie płaci 2% podatku od czynności cywilnoprawnych. Podatek naliczany jest przy akcie notarialnym od wartości nieruchomości.

Oba mieszkania ogrzewane są za pomocą pieców kaflowych. W budynkach znajduje się instalacja gazowa, która umożliwia wykonanie ogrzewania wewnętrznego etażowego.
Najbliższe przetargi na sprzedaż wymienionych lokali mieszkalnych odbędą się 16 czerwca br., a cena wywoławcza każdego z nich stanowi atrakcyjną kwotę 150 000,00 zł. Więcej informacji można uzyskać pod numerem  telefonu 58 530 60 76.

Lokal mieszkalny przy ulicy Skarszewskiej.