„Lato z Radiem Gdańsk” w Starogardzie Gdańskim zaprasza

Zapraszamy w piątek 27 sierpnia w godz. 11:00 -15:00 do słuchania audycji „Lato z Radiem Gdańsk”. Opowiemy o tym, co będzie się działo w Starogardzie Gdańskim w ostatni weekend sierpnia. Poznamy przysmak kociewskiej kuchni w ramach radiowych poszukiwań „Przysmaku Pomorza”. Można będzie też odwiedzić plenerowe studio Radia, które na czas audycji stanie w Parku Nowe Oblicze.

To, że rok 2020 był rokiem trudnym nie trzeba nikogo przekonywać. Był to czas nasycony niepewnością, lękiem i troską o zdrowie swoje i najbliższych. Mimo panującej pandemii miasto nie zwolniło tempa inwestycyjnego. Z myślą o mieszkańcach, ich bezpieczeństwie i poprawie warunków ich życia zmienia Starogard na lepsze. O tym, co się wydarzyło w Starogardzie Gdańskim przez ostatni rok, jak się zmienił i przed jakimi wyzwaniami stanął z prezydentem miasta Januszem Stankowiakiem rozmawiać będzie Ewelina Potocka dziennikarz Radia Gdańsk. Bezpośrednio z Parku Nowe Oblicze nadawana będzie audycja „Lato z Radiem Gdańsk” w poszukiwaniu „Przysmaku Pomorza”.

Jako że rok 2020 i początek roku 2021 był czasem wielu wyzwań i wytężonej pracy prezydent z pewnością wykorzysta moment i zaprosi wszystkich na wielkie święto miasta, aby każdy mógł doświadczyć trochę rozrywki i radości. O tym co i gdzie będzie się działo w ostatni weekend sierpnia opowiedzą dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Marzena Klein oraz p.o. dyrektora Starogardzkiego Centrum Kultury Łukasz Rocławski.

Ciekawostką audycji będzie rozmowa z Marylą Felską z Koła Gospodyń Wiejskich w Bobowie, która opowie, jak to na święta i od święta drapie kruche ciasteczka. Może to one staną się przysmakiem Pomorza?

Zapraszamy w piątek, 27 sierpnia w godz. 11:00-15:00 do słuchania Radia Gdańsk i odwiedzenia plenerowego studia, które na czas audycji stanie w Parku Nowe Oblicze.

 

Magdalena Dalecka

Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta
tel.: 58 530 6060
magdalena.dalecka@um.starogard.pl