Konsultacje społeczne projektów dróg

Prezydent Miasta Janusz Stankowiak zaprasza mieszkańców do zapoznania się z projektami przebudowy ulicy Bolesława Prusa i Alei Jana Pawła II oraz projektem budowy ul. Danusi. Wnioski i uwagi do przygotowywanej dokumentacji będzie można składać od 1 do 7 sierpnia elektronicznie lub stacjonarnie w Urzędzie Miasta.

Miasto ogłasza konsultacje społeczne do projektów technicznych przebudowy ul. Bolesława Prusa na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. Heweliusza, al. Jana Pawła II na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. Kopernika oraz budowy ul. Danusi.

Mieszkańcy mogą zapoznać się z załączonymi schematami planowanych modernizacji ulic. Ze szczegółami przygotowywanych dokumentacji można się zapoznać w Urzędzie Miasta w pokoju nr 105 w terminie od 18.07.2022r. do 31.07.2022r.

Uwagi i wnioski mieszkańcy będą mogli składać w terminie od 1 do 7 sierpnia br. drogą elektroniczną, wysyłając je na adres mailowy wti@um.starogard.pl lub tradycyjnie – składając je w Urzędzie Miasta przy ul. Gdańskiej 6 w Biurze Obsługi Klienta.

Projekt przebudowy ul. Bolesława Prusa w Starogardzie Gdańskim

x 2-1 GST ul. B. Prusa  wersja pdf 

x 2-2 GST ul. B. Prusa wersja pdf

 

Projekt przebudowy Alei Jana Pawła II w Starogardzie Gdańskim

x GST ul. JanaPawla II wersja pdf

Projekt budowy ul. Danusi w Starogardzie Gdańskim

x 3-1 GST ul. Danusi wersja pdf