Konkurs filmowy

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w konkursie „Gdyby Cię nie było…”. Jego celem jest pobudzanie lokalnego patriotyzmu oraz kształtowanie wzorca autorytetu.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu krótkiego filmu przedstawiającego wybraną przez uczestnika postać, która jego zdaniem zasługuje na miano lokalnego bohatera.

Zwycięzcy wezmą udział w warsztatach filmowych, które poprowadzi dla nich znany youtuber Reżyser Życia. Otrzymają zaproszenie na plan zdjęciowy, na którym będą znani aktorzy i youtuberzy, a także wstęp do Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL w Warszawie.

Ponadto, dwa najlepsze filmy, wybrane przez Komisję Konkursową zostaną udostępnione na oficjalnym profilu Reżysera Życia na Facebooku, a ich autorzy otrzymają atrakcyjną nagrodę rzeczową. Do jednej z osób trafi aparat Canon 1300D, którym nagrywane były filmy publikowane na kanale Reżysera Życia.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 11 sierpnia.

Więcej informacji znaleźć można pod adresem: https://www.facebook.com/notes/903147780061192/

W razie pytań dotyczących konkursu możliwy kontakt:
– mailowo: konkurs@miloszlaski.pl
– lub telefonicznie: 506 182 494.

Organizatorem konkursu jest Miłosz Łaski, który realizuję przedsięwzięcie we współpracy ze znanym influencerem Danielem Rusinem (Reżyser Życia). 

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl