Konferencja Dziecko Pokrzywdzone Przestępstwem online

Już po raz trzeci, 26 września 2020 r. odbędzie się bezpłatna Starogardzka Konferencja – Dziecko Pokrzywdzone Przestępstwem. W tym roku ze względu na zagrożenie epidemiczne, organizatorzy proponują udział w wydarzeniu online.

Osoby, które się zarejestrują 26 września na swój adres mailowy otrzymają aktywny przez 7 dni link. Dzięki niemu całą konferencję będą mogły obejrzeć w wybranym dniu między 26 września a 3 października.

Wydarzenie organizuje Centrum Pomocy Dzieciom w Starogardzie Gdańskim. Zaprasza pracowników socjalnych, asystentów rodziny, kuratorów sądowych, sędziów, prokuratorów, adwokatów, biegłych psychologów, policjantów, psychologów, pedagogów, pracowników instytucji rządowych, samorządowych i pozarządowych pracujących z dziećmi i na rzecz dzieci.

Program konferencji przewiduje trzy sesje tematyczne, podczas których omówione będą m.in. tematy dotyczące przeciwdziałania krzywdzeniu dzieci, a także depresji u dzieci i młodzieży. Przybliżymy metody radzenia sobie z wypaleniem zawodowym u profesjonalistów pracujących z dziećmi oraz kwestie związane z rolą kuratora procesowego jako reprezentanta dziecka w postępowaniu karnym.

ABY DOŁĄCZYĆ DO BEZPŁATNEJ KONFERENCJI, NALEŻY SIĘ ZAREJESTROWAĆ POD ADRESEM https://app.evenea.pl/event/fdds-starogard

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy do wzięcia udziału!

Małgorzata Rogala

Zastępca Naczelnika Wydziału Informacji Społecznej
Redaktor Naczelna „Starogardzkiego Ratusza”
tel.: 58 530 6061
malgorzata.rogala@um.starogard.pl